CropperCapture4

50 lecie smlw2

Wspominamy… Moment przed wybuchem pandemii

W marcu tego roku, zanim zdążyliśmy napisać co słychać w klubie, wybuchła pandemia, zostały wprowadzone obostrzenia a działalność klubowa została zawieszona. Dzisiejszym postem chcielibyśmy przypomnieć sobie i pokazać Wam co się u nas działo.

Fireshow na tle narodowego muzeum w Pradze? Żaden problem! 🔥

Wernisaż w stolicy Czech pokazał swoje umiejętności kuglarskie i taneczne w pokazie ognia dla mieszkańców i turystów miasta. Nie zabrakło choreografii jak i freestyle’a. ☺️Była to dla nas niesamowita okazja do pokazania się nowym ludziom, a także dobry moment do przetestowania nowych tricków! 🥰 Cieszymy się, że udało nam się zaciekawić przechodniów!

10 lutego klubowa młodzież dołączyła do jaworskiego wyzwania. Zainspirowani słowami Macieja Pawlinowa młodzież wybrała się na rynek aby pomóc potrzebującym uzupełniając jadło-dzielnie.

„Wiele osób jeszcze nie wie o waszej - naszej Jaworskiej Jadłodzielni więc nominujemy do uzupełniania lodówki. Niech to będzie drobiazg, ale będzie to prosto z Waszego serca. Pamiętajmy, aby zapraszać do zabawy osoby, które wiemy że będą chciały pomóc i mają ku temu możliwość. Zabawa ma na celu tylko rozreklamowanie Jadłodzielni Jawor i wspólną pomoc tym, którzy tego potrzebują. Uzupełnij lodówkę choć jedną rzeczą, zrób przy niej zdjęcie i dodaj na Facebooka nominując kolejne dwie osoby 😉 Nie wyrzucaj jedzenia, dla kogoś może być to ważniejsze niż myślisz ❤”

22 lutego grupa teatralna „Wernisaż” ze Spółdzielczego Klubu „Piast” uczestniczyła w pięknym wydarzeniu jakim był światowy dzień myśli braterskiej ⚜️ Na zakończenie tego wydarzenia klubowa młodzież zaprezentowała się w niezwykłym pokazie tańca z ogniem dla wszystkich, którzy przybyli w sobotę na gale niestrudzonych do Jawora 🔥 Z pomocą przyjaciół wykonaliśmy konstrukcje - napis ZHP która rozświetliła symboliczną iskierkę kiedy żegnali się harcerze z Dolnego Śląska 💥🔥

27 luty - WERNISAŻ NA PODIUM! 👏🏻👏🏻👏🏻

Kasia, Julia oraz Emma z grupy teatralnej „Wernisaż” pokonały konkurencje w kategorii starszej i młodszej z pięknym wynikiem zdobyły kolejno 1. ,2. oraz 1. miejsce w dolnośląskim konkursie recytatorskim „Pegazik” na etapie miejskim. Dziewczyny miały stanąć na deskach Jaworskiego teatru 17stego marca w etapie powiatowym, jednak z powodu pandemii dalsze etapy konkursu zostały odwołane.

,,Tchnienie życia 3.3” 🎭🌍

W czwartek 27.02 podczas wielkiego otwarcia Vendo Park w Jaworze klubowa grupa teatralna pokazała swoją wariacje na temat powstania świata. Improwizowany spektakl pantomimy wzbudził w nas i w widzach dreszcz emocji 😍

Kiedy obostrzenia zostały cofnięte na tyle, że klub mógł znów działać wzięliśmy udział w akcji charytatywnej oraz działaliśmy prowadząc zajęcia plenerowe.

27 czerwca - #GaszynChallenge

Spółdzielczy klub 'Piast' włączył się do akcji i realizował wyzwanie ❤ Miejska Biblioteka w Jaworze nominowała nas do wyzwania w którym musieliśmy wykonać 10 pompek/przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Po wykonanym zadaniu wpłaciliśmy na konto chorej Mii uzbierane pieniądze i zachęciliśmy do wyzwania kolejne instytucje. Pomaganie jest fajne!

Od 2 lipca w plenerze pracowaliśmy nad choreografiami i nowymi trickami do spektakli i pokazów ognia.

🔥Fireshow z duchem gór!

Początkiem sierpnia grupa teatralna wybrała się na krótką wycieczkę aby wystąpić na skwerze radiowej Trójki w samym sercu Szklarskiej Poręby. Młodzież wzbudziła zainteresowanie turystów i mieszkańców miasta. Po występie usłyszeliśmy głośne brawa i mnóstwo miłych komentarzy.

Uliczni artyści - teatr uliczny! 🎭