CropperCapture4

50 lecie smlw2

Wakacje na sportowo

Instruktorzy Spółdzielczo-Harcerskiego Klubu Osiedlowego wraz z rodzicami intensywnie pracowali podczas weekendowego Turnieju Sportowego zorganizowanego na rzecz naszych jaworskich dzieci i młodzieży.

Było współzawodnictwo w tenisie stołowym, gra Zwycięska Czwórka, Kółko- Krzyżyk 3D, bierki, warcaby, strzelanie z łuku, bule, golf leader, itd. Każdy uczestnik rywalizując w powyższych konkurencjach zdobywał punkty na indywidualnej karcie startowej.

Wszystkie dzieci mogli liczyć na ciepły poczęstunek oraz słodkości, natomiast najlepsi uczestnicy zdobyli cenne nagrody rzeczowe,  ufundowane  przez  Spółdzielnię  Mieszkaniową.

Był to doskonały wstęp do zbliżającego się dużymi krokami Harcerskiego Święta Latawca, które jak co roku zorganizowane zostanie na przełomie września/października br.

Ślicznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zaplanowaniu i przeprowadzeniu wydarzenia dla dzieci. W znacznej części są to osoby, które po raz pierwszy wzięły udział w organizacji naszych wydarzeń i spisały się na medal.