Ferie w Piaście fajne są!

Zajęcia recyklingowe w bibliotece, warsztaty tkackie w muzeum, film w legnickim Heliosie, wycieczka do zamku legend śląskich w Pławnej Dolnej koło Lwówka Śląskiego, zwiedzanie jaworskiego Zamku i Ratusza oraz rozmaite zajęcia świetlicowe. Tak upłynął 40 dzieciom pierwszy tydzień ferii w klubie Piast jaworskiej spółdzielni mieszkaniowej.

Ferie w spółdzielczym Klubie Piast jaworskiej spółdzielni mieszkaniowej od niepamiętnych lat cieszą się ogromnym powodzeniem. I znów są dwie grupy, łącznie czterdziestka dzieci w różnym wieku. Stąd i zajęcia grup są dzielone. I ferie już na półmetku. Jak przyznali ich uczestnicy, ferie w Piaście fajne są! – Byliśmy na warsztatach tkackich w muzeum, w kinie na filmach „Alvin i wiewiórki”, Wielka wyprawa”, w bibliotece budowaliśmy miasto „Recykling City” z kartonu, a z klocków Ratusz, auta i basen, zwiedziliśmy Zamek i Ratusz z Salą Rajców. Był też policjant na pogadance.

Jak zapewnia kierownik klubu „Piast” Wanda Mikiel, drugi tydzień ferii też zapowiada się emocjonująco. W tym tygodniu ferii zaplanowany jest również wyjazd do kina, a także m.in. wycieczki do palmiarni w Legnicy i Muzeum Powozów i Muzeum Motoryzacji. Oczywiście nie zabraknie też różnorodnych zajęć świetlicowych.

http://legnica.fm/wiadomosci/wiadomosci-fakty/19-fakty-jawor/10009-ferie-w-piascie-fajne-sa

 

1piast-ferie005.jpg 2piast-ferie002.jpg 3piast-ferie006.jpg

4piast-ferie001.jpg 5piast-ferie004.jpg 6piast-ferie003.jpg