CropperCapture4

50 lecie smlw2

Ogłoszenie

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Jaworze ogłasza, iż poszukuje firm lub osób fizycznych zainteresowanych zawarciem umowy najmu lub umowy ustanowienia prawa odrębnej własności do lokali użytkowych powstałych  w planowanym do budowy budynku mieszkalno-usługowych przy ul. Królowej Marysieńki w Jaworze

 

              Lokale położone będą na parterze czterokondygnacyjnego budynku, w którym znajdować się będą również 52 lokale mieszkalne. W projekcie przewidziano trzy lokale o powierzchni 110,20 m2, 57,22 m2 i 51,16 m2 ale wielkość oraz powierzchnie lokali w zależności od potrzeb można dowolnie skonfigurować tj. połączyć lub podzielić. Każdy z lokali posiada odrębne wejście od ulicy, co czyni je widoczne dla przechodniów. Do budynku przylegać będzie parking z 89 miejscami postojowymi w tym 5 miejsc dla osób niepełnosprawnych.

              Oddane lokale będą w stanie deweloperskim do zagospodarowania przez przyszłych użytkowników wg. własnych potrzeb i przeznaczeniem lokalu. Lokale wyposażone będą we wszystkie media ( za wyjątkiem gazu) :

- instalacja wodno-kanalizacyjna

- instalacja elektryczna

- ogrzewanie miejskie

              Przedmiotowe lokale użytkowe stanowić będą doskonałe miejsce na sklep, biuro, punkt usługowy, siedzibę firmy, żłobek itp. Budynek zostanie wybudowany na dużym osiedlu mieszkaniowym, na terenie którego znajduje się przystanek autobusowy, basen kryty oraz duży plac zabaw. Niedaleko znajduje się specjalna strefa gospodarczo-ekonomiczna skupiająca duże zakłady produkcyjne.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio w siedzibie Spółdzielni przy ul. Moniuszki 1 – pokój nr 4 lub pod nr telefonu 76/870-20-78 wew. 229.